Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Csorba, Géza: Hungarian Painting and Sculpture in the Nineteenth Century. Guide to the Permanent Exhibition at the Hungarian National Gallery. Angol nyelvű kiállítási katalógus. Bp., 1989., Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19882.

Rufpreis:
1 400 HUF

Murphy, Bernadette: Van Gogh's Ear. The True Story. 2017, Vintage. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19883.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jahn, Johannes: Rodin. Acht Meisterfotos in Handabzügen ausgewählt von - - . Markkleeberg-Leipzig, [1967], Hans C. Schmiedicke Kunstverlag, 8 (Auguste Rodin szobrait ábrázoló fekete-fehér fotók) t. Kissé sérült kiadói papírborítóban.
19884.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács Ágnes: A hajlított kalap. Elhurcolt magyar műkincsek. Bp., 2018, Nopran Libro. 283p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19885.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lossonczy Tamás 2 db kiállítási katalógusa az 1970-es évekből: Kratochwill Mimi (szerk.): Lossonczy Tamás. Bp., 1978, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. + Lossonczy Tamás festményei kamarakiállításának ismertető füzete. Bp., 1970, Fényes Adolf Terem. Bp.,. 1970, Lossonczy Tamás. Hajtásnyommal.
19886.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horváth Henrik: A magyar szobrászat kezdetei. Ars Hungarica 12. Szerk.: (Oltványi)-Ártinger Imre. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc,(Maretich-ny.), 32 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kiadói sérült és foltos papír védőborítóval.
19887.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az 1931. évi Tavaszi tárlat képes tárgymutatója. Budapest, 1931, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Karlovszky Bertalan, Benkhard Ágost, Kukán Géza, Vastagh László műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borítón néhány kevés apró folttal, több lapon korabeli ceruzás jegyzetekkel.
19888.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

Gorka Géza művészetét bemutató 2 kiadvány: Katona Imre: Gorka Géza. Mai magyar művészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés. + Varga Péter (szerk.): Gorka Géza 1894-1971. Vác, 1987, Vak Bottyán Múzeum. Kiadói papírkötés.
19889.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

19890.

Rufpreis:
1 600 HUF

19891.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ortutay Gyula: A nép művészete. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
19892.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marx József: A kétdimenziós ember. A játékfilm dramaturgiája. 2003, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19893.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF