Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Jánosi János: Szépség és művészet. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19894.

Rufpreis:
1 200 HUF

Giorgio Vasari: A renaissance mesterei ? jó állapotban (kopott, foltos borító, gerinc, elszíneződőtt lapélek) Giorgia Vasari életrajzaiból fordította és jegyzetekkel ellátta Honti Rezső - 31 képmelléklettel Győző Andor Kiadása, Budapest, 1933 ? második kiadás Aranyozott gerincű és című kiadói fűzött, egészvászon keménytáblás kötés - 318 p.
19895.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kálmán Renner Medaillen Ausstellung. (Renner Kálmán éremművész kiállításának katalógusa). Sopron, é.n., Agrobank Rt., 23+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
19896.

Rufpreis:
1 000 HUF

Amy Eshoo - Kelecsényi Csilla. Bp., 1992. Fészek Kiállítási katalógus 10 p
19897.

Rufpreis:
1 600 HUF

Brestyánszky Ilona: Modern magyar kerámia. Bp, 1965. Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. Fekete-fehér és színes képekkel, többe közt Gádor István, Gorka Géza, Kovács Margit, Gorka Lívia munkáinak reprodukcióival. Mellékelve egy levél a szerző, Brestyánszky Ilona (1922-2008) autográf aláírásával.
19898.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wallfahrt kennt keine Grenzen. Katalog der Ausstellun im Bayersischen Nationalmuseum München. München, 1984, Bayerisches Nationalmuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19899.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szántó Tibor (szerk.): Graphica Hungarica 78 Bp., 1978., Magyar Helikon - Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3300 példányban.
19900.

Rufpreis:
800 HUF

Fenyő Iván: Velencei metszetek és karcok. Bp., 1968, szépművészeti múzeum. 7 p + 12 t. Kiadói karton mappában.
19901.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balogh Jolán: A régi magyar és európai művészet. Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 1988, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19902.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hekler Antal: A középkor s a renaissance művészete. Bp., [1932], Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 231+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel.
19903.

Rufpreis:
1 200 HUF

Water-Colours by V. Surikov. (Vaszilij Ivanovics Szurikov festőművész munkáinak reprodukcióit tartalmazó mappa). Leningrad, 1977, Aurora Art Publishers, 2 sztl. lev.+ 16 (színes reprodukciók) t. Angol és orosz nyelven. Kiadói papírmappában.
19904.

Rufpreis:
1 200 HUF

19905.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF