Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Nagy Pál: Journal in-time 1974-1984. A szerző, Nagy Pál (1934- ) avantgárd író, műfordító, újságíró, tipográfus, a Magyar Műhely c. irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat alapítója által Haraszty István "Édeske" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT példány. Párizs, 1984, Magyar Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
20004.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely György - Cenner Mihály: A magyar színészet nagy képeskönyve. Bp., 1984, Corvina. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20005.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

3 db Munkácsy Mihállyal kapcsolatos kiadvány: [Lyka Károly] Karl von Lyka: Michael von Munkácsy. Das moderne Ungarn - Maler. Wien-Bp., 1926, Eligius Verlag. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. + Sz. Kürti Katalin - Hapák József: Munkácsy Mihály Krisztus-képei. Debrecen, 1993, Alföldi Nyomda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Munkácsy Mihály: Krisztus-trilógia, kiállítási ismertető prospektus, Debrecen, Déri Múzeum, kihajtva: 42,5x21 cm
20006.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap-Corvina.Negyedik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20007.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 (színes) t.+ 303 p.+ 40 (fekete-fehér képek) t.+ 1 melléklet. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel.
20008.

Rufpreis:
1 200 HUF
16

Film Színház Muzsika, 1-3. köt.: Kállai Ferenc; Törőcsik Mari; Darvas Iván. Bp., 2007-2009, MTI. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói tokban, bontatlan fóliában.
20009.

Rufpreis:
1 600 HUF

Frühes Christentum und spätes Heidentum in ihren künstlerischen Ausdrucksformen. Mit 64 Abbidungen. Augsburg, 1923. Benno Filser. 64-120p. Kiadói papírkötésben.,
20010.

Rufpreis:
1 600 HUF

-  1917 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Tardos-Taussig különszám Szerk.: Dr. Siklóssy László. VII. évf. 7. sz.,
20011.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, minden szép állapotban
20012.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kinsky árverési katalógus, antikvitások témában, 1999
20013.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum árverési katalógus, kitüntetések témában, 2018
20014.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF