Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Első Hajdúszoboszlói Nemzetközi Kollázs Biennálé. Revue d'Art 90. Paris 1997/ 2. N. 46. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem, Ferenc Hann. Paris, 1997, 32 p. Magyar és francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19978.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bácsay peintures - Peter Bácsay, Budapest, 2011. Kiadói kartonált keménykötésben, 168p.
19979.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Szíj Rezső: Ruttka Ferenc. 1992, Pátria, kopott kiadói papírkötés.
19980.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
19981.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pátzay Pál: Kerényi Jenő. 1976, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés.
19982.

Rufpreis:
1 200 HUF

19983.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keserű Katalin: Orlai Petrics Soma. 1984, Bp., Képzőművészeti Kiadó, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
19984.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bernáth Mária: Szinyei Merse Pál. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval..
19985.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bodnár Éva: Markó. Id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés illusztrált papír védőborítóval.
19986.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nádor Judit: A csillagok tükre. Bp., 2002, Pirospont. Gazdag képanyaggal, Nádor Judit szitanyomatainak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19987.

Rufpreis:
1 200 HUF

19988.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zichy Mihály művészetét bemutató 2 kiadvány: Berkovits Ilona: Zichy Mihály. Bp., 1977., Corvina,(Offset-ny.), 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, a mappa gerince kissé sérült, hiánytalanul. + Zichy Mihály emlékkiállítás. Grafikai művek. A Múzeumok és Műemlékek Országos Központja rendezésérben. Bp., 1952, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel.
19990.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF