Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 371
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2986035
19978
461
Books: Architecture, Art
Első Hajdúszoboszlói Nemzetközi Kollázs Biennálé. Revue d'Art 90. Paris 1997/ 2. N. 46. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem, Ferenc Hann. Paris, 1997, 32 p. Magyar és francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2557307
19979
461
Books: Architecture, Art
Bácsay peintures - Peter Bácsay, Budapest, 2011. Kiadói kartonált keménykötésben, 168p.
3054325
19980
461
Books: Architecture, Art
Dr. Szíj Rezső: Ruttka Ferenc. 1992, Pátria, kopott kiadói papírkötés. 3054315
19981
461
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 3054319
19982
461
Books: Architecture, Art
Pátzay Pál: Kerényi Jenő. 1976, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés.
2454333
19983
461
Books: Architecture, Art
3054305
19984
461
Books: Architecture, Art
Keserű Katalin: Orlai Petrics Soma. 1984, Bp., Képzőművészeti Kiadó, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
3054311
19985
461
Books: Architecture, Art
Bernáth Mária: Szinyei Merse Pál. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval..
3054314
19986
461
Books: Architecture, Art
Bodnár Éva: Markó. Id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés illusztrált papír védőborítóval. 2653131
19987
461
Books: Architecture, Art
Nádor Judit: A csillagok tükre. Bp., 2002, Pirospont. Gazdag képanyaggal, Nádor Judit szitanyomatainak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2557310
19988
461
Books: Architecture, Art
3089294
19990
461
Books: Architecture, Art
Zichy Mihály művészetét bemutató 2 kiadvány: Berkovits Ilona: Zichy Mihály. Bp., 1977., Corvina,(Offset-ny.), 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, a mappa gerince kissé sérült, hiánytalanul. + Zichy Mihály emlékkiállítás. Grafikai művek. A Múzeumok és Műemlékek Országos Központja rendezésérben. Bp., 1952, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF