Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

19966.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reismann János: Budapesti változatok. Csurka István szövegével. A kötetet tervezte Kass János. Bp., 1971., Corvina. Reismann János (1905-1976) fotóművész fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19967.

Rufpreis:
1 000 HUF

Féner Tamás: Hétköznap. Bp., 1979, Corvina. Gazdag képanyaggal, Féner Tamás (1938-) fotóművész fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
19968.

Rufpreis:
1 200 HUF

Puskin: A babcsiszeráji szökőkút. Szabó Lőrinc műfordítása. Bp., 1957, Magyar Helikon, 41 p. Fülöp Zoltán és Márk Tivadar illusztrációival. Színes egészoldalas és kétoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés. Számozatlan példány.
19969.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herbert Read: Arp. Ford.: Kristó Nagy István. Bp., 1972, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
19970.

Rufpreis:
1 400 HUF

2010 Magyar Képzőművészeti Egyetem Diplomakatalógus. Hungarian University of Fine Arts. Diploma Cataloge 2010. Szerk.: Forian Szabó Noémi. Bp., 2010., Magyar Képzőművészeti Egyetem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19971.

Rufpreis:
800 HUF

19972.

Rufpreis:
800 HUF

Évek, művek, alkotók. Ybl Miklós - díjasok és művek 1953-1994. Bp., 1995, Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19973.

Rufpreis:
800 HUF

Zentner, Kurt: Die ersten fünfzig Jahre des XX. Jahrhunderts. II. Band. Eine Schau in Bild und Wort in drei Bänden. Offenburg/Baden, 1950., Franz Burda. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19974.

Rufpreis:
1 000 HUF

19975.

Rufpreis:
1 200 HUF

19976.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A Trecento. Itália festészete. A Trecento. Bp., 1947, Dante, 193 p.+4 t. Kiadói, szakadozott egészvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
19977.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF