Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1981 Corvina. Kiadói egészvászon-kötés./ Linen-binding, in German
19845.

Rufpreis:
2 000 HUF

Das dicke Zillebuch. Berlin, 1971, Eulenspiegel Verlag. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19846.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zille, Heinrich: Berlin aus meiner Bildermappe. Leipzig, 1979. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19847.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jankovics Marcell: Jelkép-kalendárium. Bp., 1997, Csokonai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19848.

Rufpreis:
800 HUF

Olasz Ferenc: Székelykapuk. Bp., 1989, Hunnia Filmstúdió Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19849.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Őhquist János: A finnek művészete - Ős időktől máig. Művészeti könyvtár. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 243 p.+22 t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött, aranyozott gerincű modern műbőr-kötés.
19850.

Rufpreis:
2 000 HUF

Építészet. Gerő László: Megelőző műemlékvédelem. (Kézirat gyanánt.) Megelőző műemlékvédelem. (Kézirat gyanánt.) Bp. 1950. Múzeumok és Műemlékek Orsz. Közp. 39 l. Fűzve, kiadói kissé foltos borítékban.
19851.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kárpáti Zoltán: A harangöntő. The Bell Founder. Der Glockengießer. Egy harang születése. Birth of a Bell. Geburt einer Glocke. hn., 2010, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19853.

Rufpreis:
2 000 HUF

19854.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga Vera: Róth Miksa művészete. Bp., 1993, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborítón sérülésekkel, jó állapotban.
19855.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cs. Gergely Gizella - Haáz Sándor: Udvarhelyi varrottasok. Szentimrei Judit előszavával. Bukarest, 1977, Kriterion, 31+(1) p.+ 57 (kihajtható ábrák) t. Kiadói félvászon mappában, kopottas borítóval.
19856.

Rufpreis:
1 600 HUF

Varga Vera Szelényi Károly Vadas József: Herend - Eine Manufaktur an der Jahrtausendwende.IDG, 1996, német nyelven, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19857.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF