Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Bánkuti András: Győri balett. A szerző, Bánkúti András által DEDIKÁLT példány. Győr, 1999., Győri Balett. Kiadói papírkötés.
19688.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szunyoghy András: Új rajziskola. Bp., 2021, MMA. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklap szakadt, máskülönben jó állapotban.
19689.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19690.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19691.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19692.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19693.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petrovics Elek: Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935). Bp., 1936, (Korvin-ny.),1 t.+ 47+7 p. +64 t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.  Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935) festő és keramikus. Éveken át a pécsi Zsolnay-gyár művészeti vezetője volt.
19694.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Martin Huber - Manfred Mittermayer - Per Karlhuber: Thomas Bernhard élete és "életemberei". A hagyaték. Bp., 2003., Közép-európai Kulturális Intézet. Kiadói papírkötés.
19695.

Rufpreis:
2 000 HUF

19696.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

B. W. Linke. Kamienie krzycza . Warschau, 1967, Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa, 8 p.+14 t. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval,a gerincen kis sérüléssel.
19697.

Rufpreis:
3 000 HUF

Architektonikus gondolkodás ma. Soros Alapítvány kiállítása Augusztus 2 - Szeptember 2. Architectonic visions today. Soros Foundation exhibiton august 2 - september 2. Bp., 1990, Műcsarnok. 55 p. Benne Bán Ferenc, Craft Studio, Csurgai Ferenc, É-11, Gellér B. István, Gerle János, Gyertyános Zoltán, Július Gyula, Kicsiny Balázs, Kovács Attila, Tompos Lajos, Schüller Ferenc, Juhász Gyula, Kuslits Tibor, Maurer Dóra, Megyik János, Mújdricza Péter, Szalai Tibor, Trombitás Tamás, Zimits Sándor munkáival. Kiadói félvászon-kötés. 24x24 cm
19698.

Rufpreis:
6 000 HUF

Catalogue Girls. Erotik-Fotografie im Zeitalter von Mikrostock. Hrsg. von Sven Müller. Vaduz, 2017, OIO Books. Német nyelven. Rendkívül gazdag, művészi erotikus fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19699.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF