Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Csisztu Mihály (1933-2008): Naphegy. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×41 cm
10049.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csizmadia Zoltán (1933-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, 70×56 cm
10050.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csohány Kálmán (1925-1980): Virág éjszaka. Rézkarc, papír, számozott (99/100). Üvegezett keretben. 29x19,5 cm
10051.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csorba Simon László (1943-): Kompozíció, 1979. Ofszet, papír, jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Lap sarkaiban kissé sérült (feltehetően rajzszögekkel történt rögzítésből adódott). 41,5x29,5 cm
10052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csorba Simon László (1943-): Kalapos hölgy. Fénymásolat (xerox), papír, fénymásolt jelzéssel ( 1996. V. 23 Csorba Simon). Lap széle sérült, több helyen szakadt. 48x36 cm
10053.

Rufpreis:
800 HUF

Csordák Lajos (1864-1937): Ház udvara, 1884. Ceruza, papír, jelzett és datált. Lap bal szélén kisebb szakadással. Üvegezett fa keretben. 37x26,5 cm. Nagyon korai, feltehetően a budapesti tanulmányai alatt készült alkotás a kassai festőtől! / Lajos Csordák (Ľudovít Čordák): House yard, 1884. Pencil on paper, signed and dated. WIth a small tear on the left side. Framed with glass. 37x26,5 cm. Very early work from the painter in Kosice, probably from the time of his studies in Budapest!
10054.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
11

Csulak Elemér (1887-?): Őszi erdő, 1943. Pasztell, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív korabeli fa keretben. Hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező címkéjével és korabeli ceruzás felirattal. 70×100 cm
10055.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Czibor Ildikó (1969- ): Galaxy pupilla. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
10056.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Czibor Ildikó (1969- ): Ribidabada. Akril, farost, jelzett, 50x70 cm
10057.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Fröccsenés, olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
10058.

Rufpreis:
8 000 HUF

1972 Borsos Miklós (1906-1990): "Boldog Új Évet 1973", rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 6x8 cm   Az üdvözlőlap másik lapján: Illés Endre (1902-1986) író, drámaíró, műfordító, műkritikus, a Szépirodalmi Könyvkiadó vezetőjének saját kézzel írt új évi soraival, és saját kezű aláírásával Szekeres György (1914-1973) újságíró, műfordító, az Európa Kiadó irodalmi szerkesztőjének részére, borítékkal.
10059.

Rufpreis:
3 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Végtelenség. Akril, farost, jelzett (hátoldalon), 70×50 cm
10060.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF