Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Czinege Zsolt (1964-): Paripa. Olaj, vászon, jelzett. 60×50 cm
10061.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Czinege Zsolt (1964-): Arc de Triomphe, Párizs. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm
10062.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Czinege Zsolt (1964-): Tengerpart. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm
10063.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10064.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Dévényi János (1956-): Körök fedésben. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán, 40x50 cm
10065.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10066.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10067.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dobozy Jenő (?-?): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Üvegezett, sérült régi fa keretben, 49×69 cm
10069.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dobroszláv József (1932-2016): Téli táj, 1987. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, 32x46 cm
10070.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Döbröczöni Kálmán (1899-1966): Téli utca. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 50x60 cm
10071.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Dudás Jenő (1900-1991): Furulyázó legény (Erdély, Székelyföld?). Színezett rézkarc, papír, jelzett a dúcon, körbevágva, kartonra kasírozva. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 37×28 cm
10072.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF