Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2259348
10085
391
Farkas György (1911-1995): Táncolók. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán a művész nevével feliratozott. Sérült. 36,5x51 cm 2355700
10086
391
7500
Farkas Lajos (1919-1998): Óbudai utcarészlet. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 26x41 cm
1141484
10087
391
Farkasfalvi Imre (1874-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik sérült keretben 80×60 cm
2349055
10088
391
Fekete Sarolta (1941-): Hölgy báli ruhában. Pasztell, farost, jelzett. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 42×22 cm
2287442
10089
391
38000
Fenyő Andor Endre (1904-1971): Medence a fák között. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült fa keretben, 50,5×60,5 cm
2356885
10090
391
60000
Fónyi Friml Géza (1899-1971): Szent István (mozaik terv). Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki pecséttel. Sérült (lap alján és tetején szakadással). Fa keretben. 46x29,5 cm
2363321
10091
391
Friedrich István (?-?): Tátrafüred, 1895. Akvarell, papír, jelzett, 12×15 cm
2338272
10092
391
Fuchs József (1907-1977): Kecskeméti tanya, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett keretben. 29,5x38 cm
2355507
10093
391
Für Emil (1967-): "Add nekem a haladat... ("give me your fish..." ), 2003. Ceruza, papír, jelzett, 42×59 cm 2364875
10094
391
Gaál Domonkos (1940-2009): Erdélyi emlék. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap bal széle foltos, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 2361336
10095
391
Gajdov Géza (1952-2009): Velencei álom. Tus, papír, jelzett, 16×29 cm
2355610
10096
391
Ghyczy György (1953-): Agora, Sziget, 2000 (készült az Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 37×52 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF