Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2344137
10326
391
2317400
10327
391
7500
Végvári Magdolna (1951-): Ősz színei. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29,5x22,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2355543
10328
391
Vitéz Judit (?-): Akt II., 1998. Hidegtű, papír, jelzett. Művészpéldány EA IX/X. számozással. Paszpartuban. 38,5×33 cm
2344201
10329
391
14000
Wagner János (1936-): Történet (1970 körül). Szitanyomat, papír, jelzett. Hátoldalán ugyanezen nyomat egy másik változatával és paszpartuzás nyomaival. 45×34 cm. 2323914
10330
391
Andy Warhol (1928-1987): Marylin Monroe. Litográfia, papír. Sorszámozott 30/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm 2363761
10331
391
Emilia Weiss (?-): Cirkuszban (1980), akvarell, papír, jelzett, 38×55 cm 2365884
10332
391
Würtz Ádám (1927-1994): Tamási. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23x27,5 cm 2365324
10333
391
Würtz Ádám (1927-1994): Békegyűlés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×42,5 cm 2360694
10334
391
Zádor István (1882-1963): Kolduló hegedűs. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 24×17 cm 2295645
10335
391
Zala Tibor (1920-2004): Kakasvirág, 1980. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA I/XV. Lap felső részében gyűrődéssel. 39x29 cm
2347216
10336
391
15000
Zöldy Emil (1913-1982): Balatonkenese, Építésügyi Minisztérium Szakszervezeti Üdülője. Akvarell, papír. jelzett. Fa kerettel. 27x42 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF