Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Fülöp Ilona (?-): Fatörzs. Rézkarc (2/100), papír, jelzett, 12×8,5 cm
10073.

Rufpreis:
2 000 HUF

E Szabó Margit (1945-): Vörös fenyő. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x110 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 10. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, MÉRETE MIATT NEM POSTÁZZUK!
10074.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Mechanikus ikon, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm
10075.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
19

10076.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10077.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya és a Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
10078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Vajdahunyad vára, Városliget. Rézkarc, papír, jelzett, 22x31 cm
10079.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Női akt. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 67x48 cm
10080.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon 28x48 cm
10081.

Rufpreis:
4 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Szigligeti utca, Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
10082.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül 20x28 cm
10083.

Rufpreis:
3 000 HUF

Farkas Éva Tünde (?-): Nyár Aknasugatagon (Máramaros megye). Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal: "(...) A nagybányai kiállításon részt vett gyermek.rajza. (...)" Üvegezett fa keretben. 14,5x23 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10084.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF