Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

10121.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10122.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Horváth László (?-): Németalföldi utcarészlet. Olaj, fa, jelzett, fa keretben, 40×30 cm
10123.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
10

Hranitzky Ilona (1889-?): Nyulak. Olaj, vászon, jelzett, 80,5x65 cm
10124.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Huszár István (1925-2004): Bodrogpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 15×23 cm
10125.

Rufpreis:
2 800 HUF

Igmándy-Schranz Emil (1906-1987), össz. 6 db mű: Női aktok, portrék (tanulmányok). Ceruza vagy filctoll, papír, kb. 30x42 cm
10126.

Rufpreis:
5 000 HUF

10127.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Iszák István (?-): Furcsa tánc, 2003. Tus, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. Reprodukálva: Határokon át. A Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület kiállítássorozata 2015-2016. Pilisvörösvár, 2015, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 73 oldal. 52×37 cm
10128.

Rufpreis:
12 000 HUF

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)-Prihoda István (1891-1956): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30×44 cm
10129.

Rufpreis:
10 000 HUF

Járossy Gyula (1886-1958): Hegyvidéki táj, 1949 (Erdély?). Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 49×33,5 cm
10130.

Rufpreis:
10 000 HUF

10131.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10132.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF