Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2028798
10024
391
2060776
10025
391
1932773
10026
391
2363467
10027
391
15000
Bojtor Károly (1933-1999): A révész. Akvarell, papír, sérült. Jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal és "Egri Aquarel Biennalé 1975" feljegyzéssel. Üvegezett fa keretben. 38,5×46 cm
2298441
10028
391
Bodnár Imre (1959-): "Erdei bujócska", 1986. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat Próba I jelzéssel. 24,5×19,5 cm 2355584
10029
391
Bodnár Imre (1959-): Rítus, 1995. Vaskarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV. számozással. Paszpartuban. 50×40 cm
1721754
10030
391
2355665
10031
391
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): A művészet felszabadít, 1985. Ofszet, papír, jelzett, számozott (4/12). 40×25 cm 2247914
10032
391
70000
1126246
10033
391
11000
Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestini anno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Lapon törésnyomokkal. Üvegezett fa keretben, 37×54,5 cm 2220382
10034
391
4800
2335621
10035
391
30000
Bolmányi Ferenc (1904-1990): A kecskeméti Tudományok és Technika Háza, üvegterv részlet. Olaj, karton, jelzett. Kopott fa keretben, 39,5×43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF