Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

10024.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10025.

Rufpreis:
6 000 HUF

10026.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bojtor Károly (1933-1999): A révész. Akvarell, papír, sérült. Jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal és "Egri Aquarel Biennalé 1975" feljegyzéssel. Üvegezett fa keretben. 38,5×46 cm
10027.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bodnár Imre (1959-): "Erdei bujócska", 1986. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat Próba I jelzéssel. 24,5×19,5 cm
10028.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bodnár Imre (1959-): Rítus, 1995. Vaskarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV. számozással. Paszpartuban. 50×40 cm
10029.

Rufpreis:
10 000 HUF

10030.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): A művészet felszabadít, 1985. Ofszet, papír, jelzett, számozott (4/12). 40×25 cm
10031.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10032.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestini anno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Lapon törésnyomokkal. Üvegezett fa keretben, 37×54,5 cm
10033.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
25

10034.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bolmányi Ferenc (1904-1990): A kecskeméti Tudományok és Technika Háza, üvegterv részlet. Olaj, karton, jelzett. Kopott fa keretben, 39,5×43 cm
10035.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF