Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2360690
10012
391
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Anya. Rézkarc, papír, jelzett, lapon apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 28,5 x24,5 cm
2362526
10013
391
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és sarkaiban kissé sérült, 29×38,5 cm
2349391
10014
391
B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet gyümölcsökkel és virágokkal. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 15,5×17 cm 2349388
10015
391
B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet tükörrel. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 15,5×17 cm 2359651
10016
391
26000
B. Preszecsán Hajnalka (1991-): Vadlovak. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 50×40 cm 2339711
10017
391
2355000
10018
391
28000
Bajor Ágost (1892-1958): Kislány. Olaj, fa (festőpaletta). Jelzett, sérült (repedéssel) 36x25 cm Dekor lapra applikálva. . 2359629
10019
391
Bálint Endre (1914-1986): Szegény anyuka. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. Üvegezett fa keretben, 28x37 cm
2363490
10020
391
34000
Bánkuti Gertrúd (1948-): Női akt napraforgókkal. Olaj, farost. Fa keretben. 63×109,5 cm
2298546
10021
391
Bartl József (1932-2013): Öltözködők. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/30), 34,5×24,5 cm 2277109
10022
391
Bartl József (1932-2013): Osieki, Lengyelország. Akvarell, papír, jelzett és datált (Bartl 1966 Osieki), hátoldalán Képcsarnok Válallat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 35x49,5 cm / József Bartl (1932-2013): Osieki, Poland. Watercolour on paper, signed and dated (Bartl 1966 Osieki), with Képcsarnok Company label on the reverse. Framed with glass, 35x49,5 cm.
2368043
10023
391
Bajor Ágost (1892-1958): Tanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF