Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Juszkó Béla (1877-1969): Csikós ménessel. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült keretben. 60x80,5 cm
10145.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Lap alja foltos. 39×28,5 cm
10146.

Rufpreis:
2 000 HUF

Káplár Ferenc (1937-2020): Napraforgók pillantása. Olaj, farost. Fa keretben. 60×50 cm
10147.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kalocsai Zoltán (1963-): "Az vagy nekem mint testnek a kenyér". Vegyes technika, applikáció, vászon, jelzett (hátoldalán), 40×40 cm
10148.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Károlyfi Zsófia (1952-): Élj! Szén, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 25×17 cm
10149.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10150.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Női hátakt. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Paszpartuban, 27,5×17 cm
10151.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kliené Róna Klára (1901-1987): Virágos kert lánnyal. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 31×41,5 cm
10152.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Koczor Sándor (1928-1982): Tokaj (porcelánterv). Akvarell, tus, papír, jelzett. Lapméret: 12x21 cm
10153.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Szürke-sárga kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (39/100). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap jobb széle foltos 59,5×44,5 cm / Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Grey-yellow composition. Serigraphy on paper. Signed. Numbered ((39/100). Spotty on the right side of the sheet. 59,5×44,5 cm
10154.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10155.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kondor Lajos (1926-2006): Akt. Rézkarc, papír, jelzett, 13×10 cm
10156.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF