Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

11

Beschreibung:

Csordák Lajos (1864-1937): Ház udvara, 1884. Ceruza, papír, jelzett és datált. Lap bal szélén kisebb szakadással. Üvegezett fa keretben. 37x26,5 cm. Nagyon korai, feltehetően a budapesti tanulmányai alatt készült alkotás a kassai festőtől! / Lajos Csordák (Ľudovít Čordák): House yard, 1884. Pencil on paper, signed and dated. WIth a small tear on the left side. Framed with glass. 37x26,5 cm. Very early work from the painter in Kosice, probably from the time of his studies in Budapest!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf