Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

1972 Borsos Miklós (1906-1990): "Boldog Új Évet 1973", rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 6x8 cm Az üdvözlőlap másik lapján: Illés Endre (1902-1986) író, drámaíró, műfordító, műkritikus, a Szépirodalmi Könyvkiadó vezetőjének saját kézzel írt új évi soraival, és saját kezű aláírásával Szekeres György (1914-1973) újságíró, műfordító, az Európa Kiadó irodalmi szerkesztőjének részére, borítékkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz