Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Szigethy Vilmos (?-?): Pihenők. Tus, papír, 15×24 cm
10252.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szilvásy Margit (?-?): Balatoni látkép. Akvarell, papír, fa keretben, 21×27 cm
10253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Lány portré. Olaj, vászon, keretben, 50×45 cm
10254.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sztelek jelzéssel: Asszonyok a kunyhónál. Pasztell, karton üvegezett keretben, 29×38 cm
10255.

Rufpreis:
10 000 HUF

Paul Takacs (1932-2000): Dance. Szitanyomat, papír, jelzet, üvegezett keretben, 48×32 cm
10256.

Rufpreis:
8 000 HUF

10257.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Tassy Béla (1942-): Magyar barokk I. Rézkarc, papír, jelzett, szélén szakadással, 54×42 cm
10258.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tábor jelzéssel: Kikötő vitorlás  Olaj, vászon-falemez, 26×32 cm
10259.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tábori Csaba (1960 - ): Ipar és tömeg. Kollázs, papír, jelzés nélkül, 36×39 cm
10260.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tornyai jelzéssel: Öntöző asszony. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
10262.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

A. Varga Imre (1953- ): Akt 2004, vegyes technika, papír, jelzett, szakadással, 69×49 cm
10263.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10264.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF