Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1169338
10240
333
24000
Ströhl jelzéssel: Alpesi táj templommal. Olaj, vászon, keretben, 66×86 cm
1866368
10241
333
1867220
10242
333
Szalay jelzéssel: 2 db tus rajz, papír, 29×21 cm (2×) 1871581
10243
333
Szalkári Rózsa: Gerberák. Olaj, farost. 28x20 cm Keretben 1858176
10244
333
Szász Endre (1926-2003) Illusztráció. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 26x17 cm 1821974
10245
333
Szebellédi Géza (?-?):Konferencia után. Akvarell-tus, papír, jelzett, 21×29 cm 1866184
10246
333
28000
Szegvári Károly(1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1865372
10247
333
15000
Szeift Béla (1944-2012): Vörös levél, vegyes technika, karton, jelzett, paszpartuban, 55×39 cm
1837588
10248
333
Szeift Béla (1944-2012): Fekete Orfeusz, vegyes technika, karton, jelzett, 62×43 cm
1780467
10249
333
1810629
10250
333
Szemerédy Miklós: Tél a Zugligetben. Rézkarc, papír, jelzett, 22x28 cm üvegezett fa keretben 1861128
10251
333
14000
S.H. jelzéssel: Faluhatár. Olaj, karton, festék hiánnyal, keretben, 36×43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF