Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

10240.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10241.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szalay jelzéssel: 2 db tus rajz, papír, 29×21 cm (2×)
10242.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Szalkári Rózsa: Gerberák. Olaj, farost. 28x20 cm  Keretben
10243.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász Endre (1926-2003) Illusztráció. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 26x17 cm
10244.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szebellédi Géza (?-?):Konferencia után. Akvarell-tus, papír, jelzett, 21×29 cm
10245.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szegvári Károly(1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10246.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szeift Béla (1944-2012): Vörös levél, vegyes technika, karton, jelzett, paszpartuban, 55×39 cm
10247.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szeift Béla (1944-2012): Fekete Orfeusz, vegyes technika, karton, jelzett, 62×43 cm
10248.

Rufpreis:
10 000 HUF

10249.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szemerédy Miklós: Tél a Zugligetben. Rézkarc, papír, jelzett, 22x28 cm üvegezett fa keretben
10250.

Rufpreis:
3 000 HUF

10251.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF