Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányportré, akvarell, papír, jelzett, 28,5×20,5 cm
10192.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Híd, akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm
10193.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Nyergesi János (1923-1996): Park részlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 38x27 cm
10194.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nyergesi János (1895-1982): Faluhatár, akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm
10195.

Rufpreis:
10 000 HUF

Orosz István (?-): Esik. Vegyes technika, papír, 50×70 cm
10196.

Rufpreis:
3 000 HUF

10197.

Rufpreis:
12 000 HUF

Orosz István (?-): Barlangtó. Vegyes technika, papír, 50×70 cm
10198.

Rufpreis:
3 000 HUF

Orosz István (?-): Bunker. Vegyes technika, papír, 50×70 cm
10199.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cornelia Paczka (1864-1930) De Profundis. Rézkarc, papír, Pecséttel jelzett. A Művészet c. újság melléklete / Etching. Marked with seal. Supplement of the HUngarian magazine: "Művészet" Art. 29x21 cm
10200.

Rufpreis:
5 000 HUF

Palcsó Dezső (1887-1966): Táj házakkal. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×39 cm
10201.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Pancy 1917 (Fábry Karola ?-?) jelzéssel: Konyhaasztali csendélet. Olaj, vászon. 30x45 cm
10202.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pap jelzéssel: Tyúkok az udvaron. Tempera, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
10203.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF