Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1865342
10192
333
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányportré, akvarell, papír, jelzett, 28,5×20,5 cm
1864423
10193
333
14000
Nyergesi János (1895-1982): Híd, akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm
1810562
10194
333
Nyergesi János (1923-1996): Park részlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 38x27 cm
1850308
10195
333
Nyergesi János (1895-1982): Faluhatár, akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm
1869567
10196
333
Orosz István (?-): Esik. Vegyes technika, papír, 50×70 cm 927100
10197
333
1869578
10198
333
Orosz István (?-): Barlangtó. Vegyes technika, papír, 50×70 cm 1869509
10199
333
Orosz István (?-): Bunker. Vegyes technika, papír, 50×70 cm 1865663
10200
333
Cornelia Paczka (1864-1930) De Profundis. Rézkarc, papír, Pecséttel jelzett. A Művészet c. újság melléklete / Etching. Marked with seal. Supplement of the HUngarian magazine: "Művészet" Art. 29x21 cm
1801105
10201
333
11000
Palcsó Dezső (1887-1966): Táj házakkal. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×39 cm 1871569
10202
333
Pancy 1917 (Fábry Karola ?-?) jelzéssel: Konyhaasztali csendélet. Olaj, vászon. 30x45 cm
1867231
10203
333
Pap jelzéssel: Tyúkok az udvaron. Tempera, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF