Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Halasi Horváth István (1904-1994): Férfi portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 42×32 cm
10096.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10097.

Rufpreis:
8 000 HUF

Haraszti Pál (1913-?): Pécs Deindol. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 34×42 cm
10098.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herman jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, keretben, 71×59 cm
10099.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hermann Lipót (1884-1972): Erdőben, papír, ofszet, jelzés nélkül, 28,5×23,5 cm
10100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hillinger jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 40×48 cm
10101.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Siratók 51/100. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×35 cm
10102.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): A szocialista munkás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×18 cm
10103.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Azaduhi Varduca-Horenian (?-): Virág tánc. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×32 cm
10104.

Rufpreis:
8 000 HUF

Imre György (?-?): Tisza-part Tokajnál. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10105.

Rufpreis:
2 800 HUF

Innocent jelzéssel: Áhítat. Olaj, vászon-karton,  62×97 cm
10106.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Iván Szilárd (1912-1988): Beszélgetők. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×26 cm
10107.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF