Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1861770
10096
333
Halasi Horváth István (1904-1994): Férfi portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 42×32 cm 1864309
10097
333
1825939
10098
333
Haraszti Pál (1913-?): Pécs Deindol. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 34×42 cm
1834520
10099
333
Herman jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, keretben, 71×59 cm 1802464
10100
333
Hermann Lipót (1884-1972): Erdőben, papír, ofszet, jelzés nélkül, 28,5×23,5 cm
1812068
10101
333
Hillinger jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 40×48 cm
1864431
10102
333
Hincz Gyula (1904-1986): Siratók 51/100. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×35 cm
1818744
10103
333
11000
Hincz Gyula (1904-1986): A szocialista munkás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×18 cm 1865365
10104
333
Azaduhi Varduca-Horenian (?-): Virág tánc. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×32 cm
1833627
10105
333
Imre György (?-?): Tisza-part Tokajnál. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm 1865564
10106
333
Innocent jelzéssel: Áhítat. Olaj, vászon-karton, 62×97 cm
1834966
10107
333
Iván Szilárd (1912-1988): Beszélgetők. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF