Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1834626
10120
333
28000
Racy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 36×53 cm
1840429
10121
333
Katona jelzéssel: Téli napsütés, vegyes technika, papír, foltos, üvegezett fa keretben, 19,5×25 cm
1869026
10122
333
3800
Kádas István (1941- ): Kecskemét Belváros, rézkarc, papír, jelzett, 32×42 cm
1869032
10123
333
Kádas István (1941- ): Kőszeg Belváros, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×49,5 cm
1845370
10124
333
Kádár jelzéssel: Ház nagy kerttel. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×46 cm 1804266
10125
333
70000
1865669
10126
333
Kertész István: Szeged vára a török időkben. Jelzett a dúcon. 10x14 cm. 1867226
10127
333
Kézdi jelzéssel: Patak part kőhiddal. Olaj, vászon, keretben, 50×72 cm 1867222
10128
333
Kmetty jelzéssel: Magányos házikó. Olaj, vászon, 35×50 cm
1860421
10129
333
Kokas jelzéssel: Horizontok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 20×30 cm 1780459
10130
333
Kolozsváry Sándor (1896-1944): Anyák. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, utólagos jelzéssel, 18x12 cm
1755781
10131
333
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF