Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1762315
10108
333
Iván Szilárd (1912-1988): Erdő részlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×28 cm 1865326
10109
333
Iván Szilárd (1912-1988): Várakozók. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×23 cm
1846171
10110
333
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, foltos, 39×29 cm
1847418
10111
333
Iványi jelzéssel: Cigány család. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 30×47 cm
1838612
10112
333
Jándi jelzéssel: Kilátás a falura. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 23×31 cm
1869291
10113
333
Jánoskúti Márta (1942- ): Három grácia, kollázs, papír, jelzett, felcsavarva, 61×43 cm 1741019
10114
333
Jánossy Ferenc (1926-1983): Utca részlet. Tus, papír, jelzett, 33×50 cm
1749704
10115
333
Jánossy Ferenc (1926-1983): Szerelmes vallomás. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm
1838761
10116
333
JP jelzéssel: Virágos csendélet, olaj, farost, 37,5×36,5 cm
1835709
10117
333
Józsa János (1936- ): Fürdőzők. Linó, papír, jelzett gyűrődéssel, 32×25 cm 1835731
10118
333
Józsa János (1936- ): Összecsapás. Linó, papír, jelzett gyűrődéssel, 16,5×18 cm 1825007
10119
333
Juhász Sándor (1934-1993): Atka. Rézkarc, papír, jelzett, 18×24,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF