Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Iván Szilárd (1912-1988): Erdő részlet. Pasztell, papír,  jelzett, üvegezett keretben, 19×28 cm
10108.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Várakozók. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×23 cm
10109.

Rufpreis:
5 000 HUF

Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, foltos, 39×29 cm
10110.

Rufpreis:
6 000 HUF

Iványi jelzéssel: Cigány család. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 30×47 cm
10111.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jándi jelzéssel: Kilátás a falura. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 23×31 cm
10112.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jánoskúti Márta (1942- ): Három grácia, kollázs, papír, jelzett, felcsavarva, 61×43 cm
10113.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jánossy Ferenc (1926-1983): Utca részlet. Tus, papír, jelzett, 33×50 cm
10114.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Jánossy Ferenc (1926-1983): Szerelmes vallomás. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm
10115.

Rufpreis:
5 000 HUF

JP jelzéssel: Virágos csendélet, olaj, farost, 37,5×36,5 cm
10116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Józsa János (1936- ): Fürdőzők. Linó, papír, jelzett gyűrődéssel, 32×25 cm
10117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Józsa János (1936- ): Összecsapás. Linó, papír, jelzett gyűrődéssel, 16,5×18 cm
10118.

Rufpreis:
3 000 HUF

Juhász Sándor (1934-1993): Atka. Rézkarc, papír, jelzett, 18×24,5 cm
10119.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF