Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1869463
10325
333
Jelzés nélkül: Teleki Pál portré (3 db). Tus, szén,ceruza, papír, 27×19-33×24 cm 1869128
10326
333
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 50×60 cm
1831021
10327
333
100
Jelzés nélkül: Versenyló, ceruza, papír, 27,5×30 cm 1869102
10328
333
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Akvarell papír, 34×23 cm
1860811
10329
333
30000
cca 1860 Jelzés nélkül: Kék köpenyes lány. Pasztell, papír, szakadással, üvegezett keretben, 47×37 cm
1822034
10330
333
Jelzés nélkül: Tihany, rézkarc, papír, jelzett, 7×12,5 cm 1864768
10331
333
Jelzés nélkül: Állat vázlatok (Pór Bertalan?). Ceruza, papír, üvegezett keretben, 16×20 cm
1864488
10332
333
Jelzés nélkül: Erdélyi üveg ikon, fa keretben, 27×39 cm 1864501
10333
333
Jelzés nélkül: Erdélyi üveg ikon, fa keretben, 27×39 cm 1864520
10334
333
Jelzés nélkül: Erdélyi üveg ikon, fa keretben, 26,5×37,5 cm 1865375
10335
333
15000
Jelzés nélkül: Női portré, olaj, vászon, 68×50 cm
1868000
10336
333
1883-1888 Vegyes grafika tétel, 6 db ceruzarajz, papír, jelzettek, közte körbevágottal, az egyik szélén szakadásokkal, 21x25 cm és 21x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF