Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691078
10313
333
1798379
10314
333
Jelzés nélkül: Pecázó. Olaj, vászon, keretben, 45×80 cm
1862273
10315
333
50000
cca 1800 Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Olaj, vászon, restaurált, kereteben, 50×40 cm
1862325
10316
333
11000
Jelzés nélkül: Nyári színek a mezőn. Olaj, karton, keretben, 29×38 cm.
1871492
10317
333
Jelzés nélkül: 2 db porcelán tányér dekorterv. Akvarell, tus, papír. d:9,5 cm
1783550
10318
333
Jelzés nélkül: Férfi portré, olaj, papír, 34×26,5 cm
1780603
10319
333
Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
1836631
10320
333
1864702
10321
333
3800
Jelzés nélkül: Naplemente a mezőn. Olaj, farost, fa keretben, 11×17,5 cm 1776715
10322
333
Jelzés nélkül: Kupola. Színezett rézkarc, papír, foltos, 29×23 cm 1845525
10323
333
Jelzés nélkül: Szent Lukács?. Tempera, rétegelt fa lemez, 28×21 cm
1799611
10324
333
Jelzés nélkül: Puttók és bárányok. Tus, papír, üvegezett keretben, 22×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF