Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

10313.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Pecázó. Olaj, vászon, keretben, 45×80 cm
10314.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1800 Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Olaj, vászon, restaurált, kereteben, 50×40 cm
10315.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jelzés nélkül: Nyári színek a mezőn. Olaj, karton, keretben, 29×38 cm.
10316.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzés nélkül: 2 db porcelán tányér dekorterv. Akvarell, tus, papír. d:9,5 cm
10317.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Férfi portré, olaj, papír, 34×26,5 cm
10318.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
10319.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10320.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Naplemente a mezőn. Olaj, farost, fa keretben, 11×17,5 cm
10321.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10322.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Szent Lukács?. Tempera, rétegelt fa lemez, 28×21 cm
10323.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Puttók és bárányok. Tus, papír, üvegezett keretben, 22×39 cm
10324.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF