Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1860521
10265
333
Varga Mátyás (1910-2002): Vidróczki kastély. Akvarell, papír-karton, paszpartuban, jelzés nélkül, 45×45 cm
1868995
10266
333
Vehovszkyné Szakál Rózsa (?-): Üllői úti klinika. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×31 cm
1865415
10267
333
1974 Dunakanyar Vác bélyeg és rézmetszet Vertel József tervező aláírásával 1864288
10268
333
Veszprémi Endre (1925- ): Budapest, Vörösmarty tér. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1836654
10269
333
50000
Vértes Marcell (1895-1961): Kutyasétáltatás, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 39×29 cm 1869124
10270
333
Vidéky Brigitta (1911-?): Bérház. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 36×49 cm 1845877
10271
333
Vidovits Iván (1965-): A kis növényhatározó. Olaj, vászon, jelzett, 74×66 cm
1845375
10272
333
Vörös jelzéssel: Vegetáció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×28 cm
1790911
10273
333
Vrabély Alfréd (?-): Fokföldi ibolya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38×48 cm
1820059
10274
333
Walter Romberg (1898-1973) : Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 25×20 cm
1776925
10275
333
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Mózes 1866. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadásokkal, 55×37 cm
1806897
10276
333
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF