Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Varga Mátyás (1910-2002): Vidróczki kastély. Akvarell, papír-karton, paszpartuban, jelzés nélkül, 45×45 cm
10265.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vehovszkyné Szakál Rózsa (?-): Üllői úti klinika. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×31 cm
10266.

Rufpreis:
5 000 HUF

1974 Dunakanyar Vác bélyeg és rézmetszet Vertel József tervező aláírásával
10267.

Rufpreis:
3 000 HUF

Veszprémi Endre (1925- ): Budapest, Vörösmarty tér. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10268.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vértes Marcell (1895-1961): Kutyasétáltatás, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 39×29 cm
10269.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Vidéky Brigitta (1911-?): Bérház. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 36×49 cm
10270.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vidovits Iván (1965-): A kis növényhatározó. Olaj, vászon, jelzett, 74×66 cm
10271.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vörös jelzéssel: Vegetáció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×28 cm
10272.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vrabély Alfréd (?-): Fokföldi ibolya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38×48 cm
10273.

Rufpreis:
5 000 HUF

Walter Romberg (1898-1973) : Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 25×20 cm
10274.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wiettinghoff Evald (1826-1882): Mózes 1866. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadásokkal, 55×37 cm
10275.

Rufpreis:
5 000 HUF

10276.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF