Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Zakar jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, vászon,  40×55 cm
10277.

Rufpreis:
6 000 HUF

Záhonyi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, üvegezett keretben, 44×34 cm
10278.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Zielinszky Erzsébet (1937-): Ősz. Akvarell, papír, jelzett, 22×28 cm
10279.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ziffer jelzéssel: Készül a mű. Olaj, farost, 68×82 cm
10280.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zombor jelzéssel: Szépművészeti Múzeum a Városligetben. Akvarell, vászon, 35x25 cm.
10281.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zombor jelzéssel: Vajdahunyad vára a Városligetben. Akvarell, vászon, 35x25 cm.
10282.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zorád jelzéssel: Szélmalom, tus, papír, 41×30,5 cm
10283.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Tóparti virágok. Tempera, karton, sérült, 34×50 cm
10284.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm
10285.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, farost, 25×20 cm
10286.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

Olvashatatlan jelzéssel: Gondold végig (1.). Filc, papír, paszpartuban, 21×15 cm
10287.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Olvashatatlan jelzéssel: Gondold végig (2.). Filc, papír, paszpartuban, 22×17 cm
10288.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF