Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 50×40 cm
10301.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: E. A. 7/3 2007. Szerigráfia, papír, 64,5×50 cm
10302.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Városi híd. Linó, papír, jelzett, 42×61 cm
10303.

Rufpreis:
3 000 HUF

10304.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 37×28 cm
10305.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Olvashatatlan jelzéssel: 11 db grafika, főleg szén és ceruza, papír, 32×22-44×30 cm
10306.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A dohányzás káros az egészségre, fametszet, papír, 25,5×10,5 cm
10307.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: A kútnál, olaj, farost, 30×20 cm
10308.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: 3 db pornográf grafika, vegyes technika, papír, 23×17 cm
10309.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: "Légy hív mindhalálig és néked adom az életnek koronáját!" (Jel 2,10), vegyes technika, karton, kis sérüléssel, 24,5×18,5 cm
10310.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jézus a Kálvárián, kézzel festett erdélyi üvegikon. enyhe kopásokkal 40x30 cm
10311.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madonna és Jézus, kézzel festett erdélyi üvegikon. enyhe kopásokkal 40x30 cm
10312.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF