Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Scheiber jelzéssel: Fej. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 42×30 cm
10228.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
25

Schéner Mihály (1923-2009): Kilátás a tengerre. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
10229.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Selmeci István (?- ): Egy nap lenyomata, vegyes technika, papír, jelzett, 29,5×42,5 cm
10230.

Rufpreis:
8 000 HUF

SJ jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 65×50 cm
10231.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Simonyi Cecília (?- ): A Banshee / Todmorden, 2 db grafika, rézkarc ill. aquatinta, papír, jelzettek, paszpartuban, 20,5×14,5 ill. 13×15,5 cm
10232.

Rufpreis:
800 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Öreg fa, akvarell, papír, jelzett, 43×61 cm
10233.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Szeles tájkép, olaj, farost, hátulján jelzett, 40×50 cm
10234.

Rufpreis:
10 000 HUF

Spányi jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, vászon, 56×68 cm
10235.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Sterbencz Károly (1901-1997): Utcarészlet patakkal. Fametszet, papír, jelzett, keretben, 15×23 cm
10236.

Rufpreis:
1 400 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Kisgrafika Barátok Köre 1959. Rézkarc, papír, jelzett, 16×14 cm
10237.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stotz Mihály (1941- ): Illusztráció, tűzzománc-terv, papír, jelzett, 14×8,5 cm
10238.

Rufpreis:
6 000 HUF

Stotz Mihály (?-?): Alkonyat. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 27×22 cm
10239.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF