Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1864441
10012
333
26000
Bakányi Gyula (1955-): Úttörő, olaj, farost, jelzett, 49×67 cm
1818718
10013
333
Banga Ferenc (1947-): A mágus. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×8 cm
1839942
10014
333
Balázs jelzéssel: Emlékek. Olaj, farost, 50×70 cm
1839930
10015
333
Balázs jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, 42×29 cm 1682600
10016
333
60000
1761097
10017
333
Barczi Pál (1933-2003): Tanakodók, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×15 cm
1856360
10018
333
Barcsay jelzéssel: Tanulmány rajzok. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 35×12 cm (3×) 1851998
10019
333
Barcsay jelzéssel: Alakok. Szén, papír, 21×30 cm
1834973
10020
333
11000
Barcsay Jenő (1900-1988): Szék. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×22 cm
1850376
10021
333
Barna Ilona (1897-1974): Riva 1927. Akvarell, papír, jelzett, 41×24 cm
1856176
10022
333
Basch jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 66×50 cm
1780607
10023
333
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF