Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1833652
10156
333
Marján Ida (?-?): Etüd. Szitanyomat, papír, jelzett, 30×21 cm 1846256
10157
333
30000
Markó Ernő (1868-1945): Nyírfák- Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 33×48 cm
1863722
10158
333
Frans Masereel (1889-1972): Műszakváltás a gyárban, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm 1863720
10159
333
Frans Masereel (1889-1972): Munkás, fametszet, papír, jelzés nélkül, 16x11 cm 1636937
10160
333
1850304
10161
333
Mazsaroff Miklós (1929-1997): Páros virágú kaktusz, színezett linó, papír, 51×35 cm
1866497
10162
333
Márffy jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír, felcsavarva, 68×48 cm
1865559
10163
333
14000
Márffy jelzéssel: Száradó színes ruhák. Olaj, farost, 59×80 cm
1866506
10164
333
Márffy jelzéssel: Félakt. Akvarell, papír, felcsavarva, 70×50 cm
1744440
10165
333
1869197
10166
333
MCP jelzéssel: Akt szobor. Olaj, vászon-farost, keretben, 78×57 cm
1860392
10167
333
Mednyánszky jelzéssel: Liget. Olaj, sérült vászon, festék hiánnyal, keretben 39×49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF