Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Marján Ida (?-?): Etüd. Szitanyomat, papír, jelzett, 30×21 cm
10156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Markó Ernő (1868-1945): Nyírfák- Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 33×48 cm
10157.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Frans Masereel (1889-1972): Műszakváltás a gyárban, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm
10158.

Rufpreis:
1 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Munkás, fametszet, papír, jelzés nélkül, 16x11 cm
10159.

Rufpreis:
1 000 HUF

10160.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mazsaroff Miklós (1929-1997): Páros virágú kaktusz, színezett linó, papír, 51×35 cm
10161.

Rufpreis:
8 000 HUF

Márffy jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír, felcsavarva, 68×48 cm
10162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márffy jelzéssel: Száradó színes ruhák. Olaj, farost, 59×80 cm
10163.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Márffy jelzéssel: Félakt. Akvarell, papír, felcsavarva, 70×50 cm
10164.

Rufpreis:
3 000 HUF

10165.

Rufpreis:
1 200 HUF

MCP jelzéssel: Akt szobor. Olaj, vászon-farost, keretben, 78×57 cm
10166.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Mednyánszky jelzéssel: Liget. Olaj, sérült vászon, festék hiánnyal, keretben 39×49 cm
10167.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF