Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Krizsánits jelzéssel: Csendélet, akvarell, papír, paszpartuban, 31×42 cm
10144.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lantos jelzéssel: Eszközök. Kollázs, papír, 19×14 cm (2×)
10145.

Rufpreis:
1 600 HUF

László Gyula (1910-1998): Kislány portréja, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×30 cm
10146.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Lehel István (1917-1973): Mozaikok, sejtek. Akvarell- tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×30 cm
10147.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ligeti Erika, Tornai Mari, Tomka Erzsébet grafikusok összesen 17 db alkotása Tus, toll, linó vegyes technika. Verses kötet illusztrációk. klf méretben.
10148.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Litkei József (1922-1988): Kikötő. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm
10149.

Rufpreis:
4 000 HUF

Losonczy jelzéssel: Tánc, olaj, papír, 38,5×26 cm
10150.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lotz jelzéssel: Szent József. Tempera, papír, üvegezett kereteben, 26×17 cm
10151.

Rufpreis:
3 000 HUF

Luigi jelzéssel: Ház. Olaj, farost, üvegezett fa keretben, 34×37 cm
10152.

Rufpreis:
4 000 HUF

Major Kata (?-?): Cím nélkül. Szerigráfia, papír, jelzett, 50×70 cm
10153.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1882 Makay jelzéssel: Lány népviseletben, papír, ceruzarajz, papír mérete: 33x24 cm
10154.

Rufpreis:
3 000 HUF

10155.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF