Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1869180
10144
333
Krizsánits jelzéssel: Csendélet, akvarell, papír, paszpartuban, 31×42 cm
1845555
10145
333
Lantos jelzéssel: Eszközök. Kollázs, papír, 19×14 cm (2×) 1869312
10146
333
28000
László Gyula (1910-1998): Kislány portréja, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×30 cm
1860581
10147
333
24000
Lehel István (1917-1973): Mozaikok, sejtek. Akvarell- tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×30 cm
1852827
10148
333
Ligeti Erika, Tornai Mari, Tomka Erzsébet grafikusok összesen 17 db alkotása Tus, toll, linó vegyes technika. Verses kötet illusztrációk. klf méretben. 1850296
10149
333
Litkei József (1922-1988): Kikötő. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm
1838830
10150
333
Losonczy jelzéssel: Tánc, olaj, papír, 38,5×26 cm 1860438
10151
333
Lotz jelzéssel: Szent József. Tempera, papír, üvegezett kereteben, 26×17 cm
1864727
10152
333
Luigi jelzéssel: Ház. Olaj, farost, üvegezett fa keretben, 34×37 cm
1864393
10153
333
3400
Major Kata (?-?): Cím nélkül. Szerigráfia, papír, jelzett, 50×70 cm 1868010
10154
333
1882 Makay jelzéssel: Lány népviseletben, papír, ceruzarajz, papír mérete: 33x24 cm 1749700
10155
333
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF