Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Csergezán Pál (1924-1996): Őszi szántás, rézkarc, papír, jelzett, 31×40 cm
10048.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Csergezán Pál (1924-1996): Vajdahunyad, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 21×34 cm
10049.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Csergezán Pál (1924-1996): Esti Duna-part, rézkarc, papír, jelzett, 19,5×38 cm
10050.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cserepes István (1901-1944, 2 db mű): Budapest rakpart 192. Szén, karton, paszpartuban egyik jelzett, 26×19 és 20×26 cm
10051.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csohány Kálmán (1925-1980): Kis liget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kerteben, 17×26 cm
10052.

Rufpreis:
2 400 HUF
19

Csók jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett kereteben, 30×20 cm
10053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csók István (1865-1961): Olvasó nő, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32,5×26 cm
10054.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Csóka István (1897-1989): Nő és a halál. Rézkarc, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, foltos, 29×37 cm
10055.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dallos Hanna (1907-1944): 3 db fametszet, papír, jelzett a dúcon, különböző méretben
10056.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dániel Kornél (1923-2002): Aktok és házi kedvencek. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
10057.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Dézsi Éva (1929-): Tájkompozíció. Olaj, papír, jelzett, kartonon, 10x14 cm.
10058.

Rufpreis:
1 600 HUF

Diener jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 41×30 cm
10059.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF