Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1869151
10048
333
7500
Csergezán Pál (1924-1996): Őszi szántás, rézkarc, papír, jelzett, 31×40 cm
1868949
10049
333
7500
Csergezán Pál (1924-1996): Vajdahunyad, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 21×34 cm 1864265
10050
333
Csergezán Pál (1924-1996): Esti Duna-part, rézkarc, papír, jelzett, 19,5×38 cm
1821231
10051
333
Cserepes István (1901-1944, 2 db mű): Budapest rakpart 192. Szén, karton, paszpartuban egyik jelzett, 26×19 és 20×26 cm
1869274
10052
333
Csohány Kálmán (1925-1980): Kis liget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kerteben, 17×26 cm 1860450
10053
333
Csók jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett kereteben, 30×20 cm
1870856
10054
333
22000
Csók István (1865-1961): Olvasó nő, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32,5×26 cm
1826001
10055
333
Csóka István (1897-1989): Nő és a halál. Rézkarc, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, foltos, 29×37 cm
1760284
10056
333
Dallos Hanna (1907-1944): 3 db fametszet, papír, jelzett a dúcon, különböző méretben 1818716
10057
333
14000
Dániel Kornél (1923-2002): Aktok és házi kedvencek. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
1843556
10058
333
Dézsi Éva (1929-): Tájkompozíció. Olaj, papír, jelzett, kartonon, 10x14 cm.
1866367
10059
333
Diener jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 41×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF