Porzellan

Zahl der Lose: 358

cca 1900, 6 darab szecessziós mokkás pohár felületi sérüléssel m: 5 cm
12305.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rosenthal plasztikus mintás 5 darab süteményes tányér és kínáló, jelzett, d: 16 cm, h: 26 cm
12306.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12307.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Herendi óherendi virágmintás tányér. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 25 cm
12308.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Eschenbach szecessziós mintás 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Designer: Anna Golin. Jelzett, teljes, hibátlan, d: 20 cm
12309.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Kínai porcelán teafűtartó, hibátlan, m: 11 cm
12310.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 darab vékonyporcelán és üveg kisváza, m: 6 cm alatt
12311.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bavaria vintage krémrózsaszín 6 személyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12312.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Herendi óherendi virágmintás tányér. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, d: 25 cm
12313.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kínai mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
12314.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Wagner &amp; Apel Bertram tapsoló fiú. Jelzett, kis pattanással, m: 13,5 cm
12315.

Wagner & Apel Bertram tapsoló fiú. Jelzett, kis pattanással, m: 13,5 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, m: 20 cm
12316.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF