Porzellan

Zahl der Lose: 358

Aquincum 4 darab szuvenír tárgy, magyar mintákkal, Balaton, Pécs, Parlament, jelzett, m: 9 cm alatt
12281.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzett kínai dísztál, hibátlan, d: 27 cm
12282.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1900 "Felix Fürdői Emlék" porcelán bögre, kis repedésvonallal, d: 12 cm, m: 9,5 cm
12283.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
cca 1920 Art deco hölgy kígyóval figura, keze sérült, restaurált, jelzett, 13x10 cm
12284.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rózsamintás csésze alátéttel, jelzés nélkül, d: 15 cm
12285.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1920/30 Epiag vékonyporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
12286.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
11 darabos hagymamintás porcelán összeállítás, közte Meissen.
12287.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Herendi Bouquet de Saxe mintás dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12288.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
10
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12289.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Herendi sárga rózsa. Jelzett, minimális pattogzással, 8x8,5 cm
12290.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fekvő gyermek porcelán figura, sérült, javított, h: 20 cm + hiányos gyermekjáték porcelán készlet
12291.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
12292.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF