Porzellan

Zahl der Lose: 358

12209.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
cca 1840-1870 Herendi zsánermintás kínáló, pikkelyes peremdíszítéssel, jelzett, kopással, 25x26 cm
12210.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
12211.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Hollóházi áfonya mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18 cmm 40 cm
12212.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Hollóházi Erika mintás kétszemélyes teás készlet, tálcával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,
12213.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Herendi Ludas Matyi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26x20 cm
12214.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Zsolnay eozinmázas váza. cca 1930, eozin mázakkal fedett finomfajansz, nyakánál repedéssel, m: 32 cm
12215.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Herendi farkaskutya. Terv: Markup Béla 1935. Jelzett, hibátlan, 19x12 cm
12216.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Zsolnay népviseletes táncoló lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm
12217.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Herendi Eton mintás teás kanna. kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
12218.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
cca 1960-1980 Kispest art deco porcelán róka. Jelzett, jelzése kopott, hibátlan, h: 29 cm
12219.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Copeland fajansz virág mintás sütemény kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
12220.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF