Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3458959
12329
524
13000
Wagner & Apel Bertram gyermekpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3512313
12330
524
1978-1979 Rörstrand 2 darab dísztál, jelzett, hibátlan, 19,5x19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514159
12331
524
3400
Alföldi utasellátó 2 darab tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3514238
12332
524
3400
Herendi óherendi nyúl miniatúra, jelzett, kopással, m: 3 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3519075
12333
524
Drasche Félix-Fürdő hamuzó, jelzett, lepattanással, 9x9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3512604
12334
524
24000
Herendi gyermekét szoptató anya. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3513032
12335
524
Rosenthal zacskó alakú design váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3514190
12336
524
Herendi Eton mintás tea kiöntő. kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3516607
12337
524
Eichwald kétfüles váza. Ragasztott, hiánnyal, m: 31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3517106
12338
524
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, közte ritkább készletekkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3512027
12339
524
cca 1885 Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kanna. Jelzett, csőre letört, m: 19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3518362
12340
524
Hollóházi nyúlpár figura, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF