Porzellan

Zahl der Lose: 358

Wagner &amp; Apel Bertram gyermekpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm
12329.

Wagner & Apel Bertram gyermekpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
1978-1979 Rörstrand 2 darab dísztál, jelzett, hibátlan, 19,5x19,5 cm
12330.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Alföldi utasellátó 2 darab tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12331.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Herendi óherendi nyúl miniatúra, jelzett, kopással, m: 3 cm
12332.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Drasche Félix-Fürdő hamuzó, jelzett, lepattanással, 9x9 cm
12333.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi gyermekét szoptató anya. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
12334.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Rosenthal zacskó alakú design váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
12335.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Herendi Eton mintás tea kiöntő. kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
12336.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Eichwald kétfüles váza. Ragasztott, hiánnyal, m: 31 cm
12337.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
12338.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
cca 1885 Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kanna. Jelzett, csőre letört, m: 19 cm
12339.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Hollóházi nyúlpár figura, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
12340.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF