Porzellan

Zahl der Lose: 358

Villeroy &amp; Boch ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm
12269.

Villeroy & Boch ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vohenstrauss mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12270.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hutschenreuther "Favorit" tojáshéj porcelán kávés készlet, süteményes tányérokkal, 21 részes, teljes, jelzett, hibátlan.
12271.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
11 darabos hagymamintás porcelán összeállítás, közte teás kanna.
12272.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kínai fedeles váza, jelzett, fedeles nem passzol teljesen, m: 25 cm
12273.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12274.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Herendi Viktória mintás cipő, jelzett, hibátlan, h: 10 cm
12275.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Wagner &amp; Apel Bertram udvarló fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
12276.

Wagner & Apel Bertram udvarló fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Bavaria teljesen aranyozott kávés / mokkás készlet, csészealjak nélkül, m. 18 cm
12277.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
12278.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Herendi Bouquet de Fruits mintás cipő, jelzett, hibátlan, 11x5 cm
12279.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kínai váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm
12280.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF