Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3512456
12293
524
Kalocsai porcelán 2 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519074
12294
524
Herend Nagy-Várad címeres tálka, jelzett, kézzel festett, aranyozáson kopással, d: 8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3515700
12295
524
3 db-os kis porcelán tétel, közte Herendi mini váza és Hollóházi hamuzó, vegyes állapotban, 6,5 cm - 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459012
12296
524
Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű kerítésen ülő fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3513021
12297
524
2200
Jelzett kínai leveses csésze kanállal, hibátlan, d: 11,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3513025
12298
524
2 darab japán vékonyporcelán csésze alátéttel, d: 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519454
12299
524
Herendi babéklevél mintás monogramos bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3511703
12300
524
15000
Herendi Viktória mintás bonbonier, plasztikus sárga rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3518360
12301
524
3400
Karl Ens pillangó figura, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 6 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3517622
12302
524
4600
5 darab klf porcelán teás kanna, érdekes darabokkal, jelzett, hibátlan, m: 25 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3516690
12303
524
Goebel fekete macska. Jelzett, szakszerűen restaurált, m: 12,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3512864
12304
524
cca 1900 Villeroy & Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF