Porzellan

Zahl der Lose: 358

Kalocsai porcelán 2 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12293.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Herend Nagy-Várad címeres tálka, jelzett, kézzel festett, aranyozáson kopással, d: 8 cm
12294.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3 db-os kis porcelán tétel, közte Herendi mini váza és Hollóházi hamuzó, vegyes állapotban, 6,5 cm - 15 cm
12295.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Wagner &amp; Apel Bertram nagyobb méretű kerítésen ülő fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
12296.

Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű kerítésen ülő fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Jelzett kínai leveses csésze kanállal, hibátlan, d: 11,5 cm
12297.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
2 darab japán vékonyporcelán csésze alátéttel, d: 13 cm
12298.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi babéklevél mintás monogramos bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
12299.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Herendi Viktória mintás bonbonier, plasztikus sárga rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 11 cm
12300.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Karl Ens pillangó figura, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
12301.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
5 darab klf porcelán teás kanna, érdekes darabokkal, jelzett, hibátlan, m: 25 cm alatt
12302.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Goebel fekete macska. Jelzett, szakszerűen restaurált, m: 12,5 cm
12303.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12304.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF