Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3497383
12413
524
2 darab német historizáló porcelán figura, jelzett, egyik darab sérült, m: 9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3480728
12414
524
Bavaria négyrészes egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel, desszertes tányér és kínáló, jelzett, hibátlan, d: 26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3458967
12415
524
Wagner & Apel Bertram négylevelű lóherét gyűjtögető kislány. Jelzett, kézzel festett, sérüléssel, m: 13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3476357
12416
524
Hattyú alakú virágtartó, 23x19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3477400
12417
524
4200
PHG Meissen 2 darab sárkánymintás váza és egy fedeles edény, jelzett, hibátlan, m: 12 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3480076
12418
524
Zsolnay lüszteres zsánermintás kávés készlet, kiöntő nélkül, jelzett, egyik csészén pattanással. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3474719
12419
524
2 db arany és virág mintás teás csésze, aljjal, Matricás, jelzés nélkül, hibátlan. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3476855
12420
524
Zsolnay 3 darab bögre, jelzett, m: 10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3479855
12421
524
6 db Hollóházi Volán kis korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3475592
12422
524
3 darab porcelán maszk, h: 11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3470666
12423
524
Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3468564
12424
524
Régi német madárnak fuvolázó kisfiú figura, sorszámozott, sérült, m: 19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF