Porzellan

Zahl der Lose: 358

Herendi kínai figurás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12425.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Aranyozott porcelán baba teás készlet (tálca, kanna, kiöntő, cukortartó, 2-2 db csésze és alj), jelzés nélkül, kopásokkal, a cukortartó fedele ragasztott, tálca mérete: 17x10 cm
12426.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Villeroy &amp; Boch "Julie Ciel" mintás 9 részes tányér garnitúra, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm
12427.

Villeroy & Boch "Julie Ciel" mintás 9 részes tányér garnitúra, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Herendi Hadik mintás asztali óra. Jelzett, hátulján karccal, m: 11 cm
12428.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Hollóházi kosmintás asztalközép kínáló. Kísérleti darab! Jelzett, minimális aranykopással, 26x26 cm /// Hollóházi sheepskin-patterned table centerpiece dish. Experimental piece! Signed, with minimal gold wear, 26 × 26 cm.
12429.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Zsolnay rőzseszedő, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12430.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Delft falitányér, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12431.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Só és borsszóró kis figurák, jelzés nélkül, hibátlan 6 cm
12432.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18,5 cm
12433.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
12434.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olasz virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12435.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kínai antik porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. 15 cm
12436.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF