Porzellan

Zahl der Lose: 358

Kaiser biszkvit porcelán virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
12401.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Vintage jelzett csillagmintás 6 személyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d:19 cm
12402.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Porcelán pipa, vadász motívummal festett osztrák XIX. sz. két részes, magyar ajándékozási feilirattal
12403.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
12404.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Zsolnay magyaros porcelán dísztál, matricás jelzett, hibátlan d: 24 cm
12405.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi homokozó ovis kislány. Terv: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
12406.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
4 db Rosenthal mokkás csésze és alj, Matricás, jelzett, hibátlan
12407.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Herendi Indiai kosár mintás bonbonniere és fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 6 cm, 13 cm
12408.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hagymamintás kiöntő + 4 darab csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.
12409.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Vintage fajansz óratest, m: 16,5 cm
12410.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Wedgwood leveses csésze alátéttel + alátét, d: 16 cm
12411.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ritzenhoff Flirt karácsonyfa alakú díszdoboz, jelzett, hibátlan, 21x18 cm
12412.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF