Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3495586
12377
524
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített nagyméretű dísztál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3494172
12378
524
3 db Porcelán pipa, klf motívummal festett osztrák XIX. sz. egyik két részes 17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3495385
12379
524
Glieshübel porcelán toll és tintatartó. kézzel festett, jelzett, hiányzó üveg 14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3368621
12380
524
Zsolnay Exclusiv aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, m: 27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3497841
12381
524
Modernista kisváza, m: 7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3498337
12382
524
Antik porcelán puttó figurás gyertyatartó, jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3501541
12383
524
Ens plasztikus virág díszítéses kosár, jelzett, lepattanással, 8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3497098
12384
524
2200
Zsolnay mászó kislány, jelzés nélkül, hibátlan, 15x9,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3494334
12385
524
Köh am Rein München porcelán tányér, eredeti dobozában d: 26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3500990
12386
524
Kínai mintás fedeles teázó edény, m: 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3496702
12387
524
Tunstall virágtartó, jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3487623
12388
524
Kahla vasfűmintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF