https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 358

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Unterweissbach puttó, jelzett, hibátlan, h: 8 cm
1
12497.

Unterweissbach puttó, jelzett, hibátlan, h: 8 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzett szőlőt evő hölgy figura, hibátlan, m: 8,5 cm
1
12498.

Jelzett szőlőt evő hölgy figura, hibátlan, m: 8,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Herendi csipkebogyó mintás csésze és 2 tálka, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13 cm
1
12499.

Herendi csipkebogyó mintás csésze és 2 tálka, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Herendi indai kosár fantázia mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
1
12500.

Herendi indai kosár fantázia mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Mason's Ironstone "Waterlily" tál, jelzett, hibátlan, d: 22,5 cm
1
12501.

Mason's Ironstone "Waterlily" tál, jelzett, hibátlan, d: 22,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kalocsai porcelán cipő kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
1
12502.

Kalocsai porcelán cipő kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Porcelán gém figura, hibátlan, m: 14 cm
1
12503.

Porcelán gém figura, hibátlan, m: 14 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
6 darab lepkemintás porcelán gyűszű, fa tartóban, 16x8 cm
1
12504.

6 darab lepkemintás porcelán gyűszű, fa tartóban, 16x8 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 31 cm
1
12505.

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 31 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hummel Goebel virágot tartó mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
1
12506.

Hummel Goebel virágot tartó mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Hummel Goebel nyúl figurás cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1
12507.

Hummel Goebel nyúl figurás cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 15 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Alföldi Buda mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
1
12508.

Alföldi Buda mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse