Porzellan

Zahl der Lose: 358

Unterweissbach puttó figura, jelzett, sérült ujjakkal, h: 15 cm
12521.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12522.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Meissen kakasmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
12523.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Herendi talpas kínáló, felső gombja levált, jelzett, laza, d: 28 cm, m: 14 cm
12524.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
12525.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1900, Szecessziós nagyméretű szervírozótál, kopott, d: 39 cm
12526.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Porcelán gyufatartó - gyufagyújtó, d:13,5 cm
12527.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lippelsdorf Wagner &amp; Apel őzgida. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12528.

Lippelsdorf Wagner & Apel őzgida. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
M&amp;Z cseh porcelán teás bögre díszdobozban, hibátlan
12529.

M&Z cseh porcelán teás bögre díszdobozban, hibátlan

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Eschenbach modernista design váza, jelzett, minimális kopással, m: 18 cm
12530.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Porcelán macska és ló figurák, h: 10-13 cm
12531.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
12532.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF