Porzellan

Zahl der Lose: 358

cca 20. sz. eleje, francia kézzel festett dísztál, jelzett, kis ütődéssel, d: 23,5 cm
12473.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1920, Japán bowl "blue willow" mintával. Jelzett, mázszíneződéssel, d: 26 cm
12474.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Gombos Hungary jelzéssel festett dísztál, hátoldalon sérüléssel, d: 25 cm
12475.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Drasche teás készlet, kék csíkos, jelzett, hibátlan, hiányokkal.
12476.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Zsolnay gyógyszerész mozsár- Zsolnay Teréz 1896. felirattal, feltehetőleg vizsgamunkája volt. Nagyon ritka, hogy a kiöntő edény is megvan hozzá d: 19 cm
12477.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Herendi Viktória mintás talpas váza, talp illeszkedésénél kis repedésvonallal, pattogzásokkal, jelzett, m: 23,5 cm
12478.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kínai tusfestő vízcsepegtető, jelzett, hibátlan, 8x5 cm
12479.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Cmielow fekete arany mintás mokkás készlet alátéttel, jelzett, 5 személyes, egy csésze és alj hiányzik, jelzett, hibátlan , d: 11 cm
12480.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Kínai paradicsommadár mintás váza, jelzett, m: 13,5 cm
12481.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Karsbad cseh porcelán kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal 9 cm
12482.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Régi német női akt figura. Sorszámozott, hibátlan, m: 22,5 cm
12483.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Villeroy &amp; Boch "Julie" összeállítás: kiöntő, szószkiöntő alátéttel, gyertyatartó, 2 darab mogyorós tál, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm alatt
12484.

Villeroy & Boch "Julie" összeállítás: kiöntő, szószkiöntő alátéttel, gyertyatartó, 2 darab mogyorós tál, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm alatt

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF