Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3513333
12353
524
Zsolnay cukortartó, pajzspecséttel, jelzett, 15x9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518547
12354
524
Kahla porcelán rechaud, jelzett, hibátlan, 17,5x17,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516540
12355
524
Bavaria aranyozott vajkínáló, jelzett, minimális kopással, 17x13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519683
12356
524
Hollóházi Pillangó mintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515318
12357
524
Herendi VBO mintás kínáló, inda fogókkal, jelzett, hibátlan, 14,5x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3516530
12358
524
20 darabos klf porcelán tejkiöntő gyűjtemény, közte jó darabokkal, angol kiöntő, Meissen, antik darabok, stb, m: 14 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3501537
12359
524
Ens plasztikus virág díszítéses bonbonniere, jelzett, sérüléssel d: 9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3494639
12360
524
Herendi Indiai kosár lila mintás váza. Jelzett, repedéssel, m: 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3497259
12361
524
Antik kínáló, kissé hajlott szerelékkel, fajansz betétjén a Szabadság tér ábrázolásával, d: 25,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3498835
12362
524
Waechtersbach 6 személyes halászlé szervírozó készlet, hal alakú tányérokkal, jelzett, hibátlan, d: 21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3497782
12363
524
Fajansz cukor tartó edény fedő nélkül 17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3500954
12364
524
6 darab virágmintás süteményes tányér, jelzett, 19x19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF