Porzellan

Zahl der Lose: 358

Zsolnay cukortartó, pajzspecséttel, jelzett, 15x9 cm
12353.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kahla porcelán rechaud, jelzett, hibátlan, 17,5x17,5 cm
12354.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bavaria aranyozott vajkínáló, jelzett, minimális kopással, 17x13 cm
12355.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi Pillangó mintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12356.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi VBO mintás kínáló, inda fogókkal, jelzett, hibátlan, 14,5x11 cm
12357.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
20 darabos klf porcelán tejkiöntő gyűjtemény, közte jó darabokkal, angol kiöntő, Meissen, antik darabok, stb, m: 14 cm alatt
12358.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Ens plasztikus virág díszítéses bonbonniere, jelzett, sérüléssel d: 9 cm
12359.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
12360.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Antik kínáló, kissé hajlott szerelékkel, fajansz betétjén a Szabadság tér ábrázolásával, d: 25,5 cm
12361.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Waechtersbach 6 személyes halászlé szervírozó készlet, hal alakú tányérokkal, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
12362.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Fajansz cukor tartó edény fedő nélkül 17 cm
12363.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
6 darab virágmintás süteményes tányér, jelzett, 19x19 cm
12364.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF