Porzellan

Zahl der Lose: 358

Zsolnay tollazott szélű virágmintás porcelán étkészlet, 16 darabos, jelzett, matricás.
12317.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
2 darab gyermekjáték porcelán figura, m: 5,5 cm
12318.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Drasche Kolozsvár emlék hamutál, jelzett, kopással, 9x9 cm
12319.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12320.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Antik faun madárral figura. Jelzés nélkül, kis felületi kopással, 7x6,5 cm
12321.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi nyúl figura, jelzett, m: 6 cm
12322.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Antik porcelán mosdókancsó, hibátlan, m: 21 cm
12323.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hollóházi Varró Matyónő. Terv.: Torma Istvánné. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
12324.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bavaria tárnics mintás vékonyporcelán egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12325.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
12326.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1880-1980 Zsolnay pillangómintás tálka, családi pecséttel jelzett, kis pattogzással, mázrepedéssel, d:10,5 cm
12327.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
2 darab antik dísztányér, cca 1900, egyik javított, d: 23 cm
12328.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF