Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF HP 3539.
Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16." kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU
Nagy István János (1938- ) DN "Kiss Ferenc lelkész - A Debreceni Tudományegyetem első rektora / A református szeretetszövetség alapítója emlékére 1931. X. 31." kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU fo.
Nagy József (1931-) 1989. "Benda Kálmán születésének 75. évfordulójára - Debreceni barátai 1989. / Bocsai hadi népe" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (91mm) T:AU
Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH9
Pataky Béla (1932-) DN "MTESZ (Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége) Szolnok Megyei Szervezete" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:XF