Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

Máté István (1952-) 1988. "Tápé 850. évfordulójára / Thapay 1138 - Tápé 1988" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31693.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF HP 3539.
31694.

Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF
Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF
HP 3539.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (94mm) T:AU
31695.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16." kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU
31696.

Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16." kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU
Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Nagy István János (1938- ) DN "Kiss Ferenc lelkész - A Debreceni Tudományegyetem első rektora / A református szeretetszövetség alapítója emlékére 1931. X. 31." kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU fo.
31697.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Nagy József (1931-) 1989. "Benda Kálmán születésének 75. évfordulójára - Debreceni barátai 1989. / Bocsai hadi népe" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (91mm) T:AU
31698.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH9
31699.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NH9

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György 1747-1811 / Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31700.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) DN "Miguel de Cervantes Saavedra 1547-1616" egyoldalas, nagyméretű öntött bronz plakett (~160mm) T:AU, hátoldalán falra akasztáshoz fúrt lyukakkal
31701.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Orbán Antal (1887-1940) 1921. "Erdősi Károly Ezüstmiséje Emlékére" bronz emlékplakett (64x44mm) T:AU patina HP 3777
31702.

Orbán Antal (1887-1940) 1921. "Erdősi Károly Ezüstmiséje Emlékére" bronz emlékplakett (64x44mm) T:AU patina
HP 3777

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
31703.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Pataky Béla (1932-) DN "MTESZ (Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége) Szolnok Megyei Szervezete" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:XF
31704.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF